Pupelės savo sultyse

pupelės savo sultyse

Įprasta sąrašas išsaugojimo žiemą yra agurkai, pomidorai, cukinijos ir daržovių troškinys, visų vaisių gėrimai ir uogienės rūšių, bet produktas, kurio mes nusprendėme skirti šį straipsnį išsaugojimą daugumoje namų, negali būti, bet veltui. Paruoškite konservuotų pupelių savo sultyse yra gana lengva, bet gatavas produktas suteiks puikų pagrindą salotų ar daržovių troškiniams.

Pupelių receptas savo sultyse

Ingredientai:

  • pupos - 1,5-2 kg;
  • druska - 2-3 šaukštai. šaukštai;
  • vanduo.

Paruošimas

Pupelės Rūšiuoti Out ir nuplauti, įdėti į puodą, užpilkite šaltu vandeniu ir palikite per naktį, kad suminkštinti ir atsikratyti kenksmingų medžiagų į žmogaus kūną, augalų fermentų ir oligosacharidų pupelės. Purvinas po mirkymo vanduo turi būti nusausintas, nuplaunamas pupelėmis ir pilamas šviežiu šaltu vandeniu.

Pupelės turi būti išvirtos dideliu šilumos kiekiu maždaug nuo pusantro iki dviejų valandų, kai tik ji pradeda minkšti, o vanduo išgaruoja kažkur pupelės savo sultyse receptasPusė, pupelės gali būti sūdytos pagal skonį ir pridėti prieskonių. Negalima pridėti druskos į pupelių, kai panardintas į vandenį, nes kitaip jie liks "ąžuolo" ir ten bus nemalonu. Būtinai įsitikinkite, kad į puodą skystis verdančio energingai, kitaip nepageidaujamas medžiagas ir toksinus iš pupelių nereikia išeiti, bet tik padidinti savo įtaką.

Bankai, kurioje mes sukite pupelės turi būti sterilizuojami su dangteliais. Sterilūs patiekalai užpildyti pupelėmis, kartu su skysčiu, kuriame jis buvo virtas. Uždenkite indą, bet ne suristi juos, ir šildo vandens vonią su verdančiu vandeniu marias, apie 15-20 minučių (priklausomai nuo apimties). Po to uždarykite skardines ir palikite laikyti.

Taigi, galite paruošti baltas ir raudonas pupeles savo sultyse.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

85 − 83 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: