Danielio Craigo žmona | pioneer-park.ru

Danielio Craigo žmona

Daniel Craig žmona

Šiuo metu Danielio Craigo žmona yra anglų aktorė Rachel Weiss. Pora buvo ištekėjusi nuo 2011 m. Ir kelia savo sūnų Rachelę nuo pilietinės santuokos su režisieriumi Darenu Aronofsky.

Danielio Craigo meilės istorijos

Savo akademinės karjeros aušros Danielius Craigas susitinka su Škotijos aktoriumi Fiona Loudon, o 1992 m. Maždaug po metų vaikas pasirodo šeimoje. Mano dukra vadinama Ella. Tačiau 1994 m. Pora nusprendžia išeiti ir yra įsitikinusi, kad vaikas kartu auga. Danielis Craig palieka savo žmoną.

Kitas rimtas aktoriaus romanas prasideda 1996 metais. Danielio Kreigo mergina yra vokiečių aktorė Heike Macacch. Šie santykiai truks gana ilgą laiką - aštuonerius metus. Pora bus dalis 2004 metais.

Po metų Danielis Craigas pirmą kartą pamačiau kitos mergaitės - aktorės Satsuki Mitchellą. Tai buvo paslaugų romanas. Pora susitiko su filmo "Jacket" rinkiniu. Tarp aktorių stiprus jausmas užsidega. Po dvejų metų, 2007 m., Daniel padarė Satsuki oficialų rankos ir širdies pasiūlymą ir pristato vestuvinį žiedą. Tačiau šios vestuvės nenusileidžia. Pirma, yra gandai, kad Danielis vytos romantika su savo partneriu kitą kino "Layer Cake" Sienna Miller. Nors tuo metu mergaitė buvo oficialiai nuotaka Jude Law, ir pora bandė paslėpti kiek įmanoma jų kalbant apie patikimumą, tačiau naujas romanas Danieliaus ir Sienna tapo vieša. Jude Law (kurie, kaip paaiškėjo vėliau, tas pats buvo ne tiesa Sienna) nusprendžia aplaužyti įsitraukimą, bet Satsuki bando išlaikyti santykius su Daniel Craig. Įsipareigojimas tebėra galiojantis.

Šeima Daniel Craig

Tačiau, kaip ir ankstesniais laikais, chemija vyksta darbo vietoje. Aktorius įsimyli partnerio filme "Svajonių namai" Rachel Weiss. Nors aktoriai buvo žinoma anksčiau, ir Rachelė, kaip ir Danieliui, nebuvo laisvas (jis buvo Ilgalaikiai santykiai su režisieriumi Darren Aronofsky, ir pagimdė jam vaiką), niekas negali atsispirti emocijų protrūkį. Pora pradeda slaptai susitikti, palaipsniui išspręsti savo asmeninius reikalus. Rachelė atsiskyrė su Darrenu Aronofsky, o Danielis Craigas nutraukė su Satsuki Mitchell'u susijungimą.

Būtent šitam Craigo išorinio vienatvės laikotarpiui buvo įtrauktas skandalas su įtarimu dėl homoseksualumo, tačiau tokia informacija jokiu būdu nebuvo patvirtinta aktoriumi.

Pirmą kartą "Paparazzi" sugebės nufilmuoti naujai sukurtą porą tik 2010 m. Pabaigoje, vaikštant aplink miestą. Kalėdų dieną Danielius ir Rachelė vaikščiojo, laikydami rankas, pabučiodami ir fotografuojant vieni kitus.

2011 m. Birželio mėn. Yra slaptos Danielio Craigo ir Rachelės Weisso vestuvės. Ceremonijos metu, yra tik keturi svečiai: dviem liudytojams, taip pat aktorių vaikai - dukra Ella ex-žmona Danielis Craigas Tada Rachelė sūnaus iš santykių su Darren Aronofsky. Pasak liudininkų, pora norėjo susituokti kuo greičiau, vengiant hype, kad neišvengiamai būtų vestuvių, kai du garsūs Holivudo aktoriai, todėl buvo nuspręsta, kad į ceremoniją paslaptis ir pasakyti jį prie minimalaus žmonių skaičiaus.

Taigi, Danielio Craigo šeima apima Rachelės Weisso žmoną ir vaikus (Craig Ellu dukra, gyvenanti atskirai, taip pat Rachelės Weisso Henry sūnus, išaugintas poromis).

Daniel Craig Danielis Craig su savo dukra iš savo pirmosios santuokos Danielio Craigo žmona Rachel Weiss
Rachelė Weiss su savo sūnumi romano pradžioje su Rachelės Danieliu užsiėmė Satsuki Mitchell Daniel Craig ir Rachel Weiss pradėjo susitikti 2010 m
Danielas Craigas ir Rachel Weiss slaptai susituokė 2011 m Daniel Craig ir Rachel Weiss Craigo ir Weisso vestuvėse buvo tik 4 žmonės
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

56 + = 57

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: