Jasono Stathamo augimas | pioneer-park.ru

Jasono Stathamo augimas

jason statham pakilti

Šlovė ir populiarumas atėjo aktorius po 30 metų, tai, kai visuomenė susidomėjo Jason Statham ir tokių detalių kaip ūgio, svorio, mitybos įpročių žvaigždė kovotojų biografijos.

Dabar, aukštis ir svoris Jason Statham yra žinoma, kad beveik visi, o jo biografija yra pilnas laimingų atsitikimų, paskelbtų prestižiškiausių blizgus žurnalų ir interneto. Taigi, kas yra tokia įdomi visuomenei, istorija apie jo tapimą kino žvaigžde, sužinokime.

Veikiančios karjeros pradžia

Keista, tačiau jo sėkmė skolingas Jason fitneso ir atspalvių paveikslą. Tas faktas, kad ateityje aktorius nuo vaikystės užsiima profesionalūs sporto ir 12 metų amžiaus buvo įregistruota nacionalinei komandai ir nardymas. Todėl, kai reklamos agentų "Tommy Hilfiger" markės pradėjo ieškoma naujo modelio sporto savo akimis kolekcija, pirmas dalykas yra suskubo Gražuolis profesionalių sportininkų, tarp kurių Jasonas pasijuto. Tai buvo pirmoji laiminga proga, kuri paskatino aktorių pasaulinei šlovę. Jau modelis, vėlgi, atsitiktinai, Jasonas susitiko su režisieriumi Guy Ritchie, kuris pakvietė jį vaidinti svarbų vaidmenį filme "Lok, stauk arba šauk". Po to, kai filmas adaptavo šį filmą, aktorius tapo žinomas. Stiprinti savo pozicijas aktoriaus karjerą ir visiems laikams įtvirtinti žvaigždės kovotojų statusą padėjo jam antrą vaidmenį prieštaringai filmo "Vagišiai", kur Jasonas turėjo galimybę dirbti vienoje platformoje su tokiais "ryklių" šou verslo, kaip Bradas Pittas ir Benicio Del Toro. Po šio projekto, Jason karjera greitai pakilo, jis tapo vienu iš žinomiausių ir labai mokamų aktorių Holivude, kurios kalbėjo ne tik kritikos, bet ir visą pasaulį.

Žinoma, reikia pažymėti, kad didelė įnašas Jason formavimosi kaip aktorius padarė savo išvaizdą: su iš 173-175 cm Svoris šios gana berniukas augimas yra intervale 77-83 kg. Pažymėtina, kad net ir tokiais idealiais nustatymais, aktorius nesuteikia sau atsipalaiduoti: jis reguliariai atlieka specialiai sukurta už tai, pratimų rinkinį, laikosi dietos ir kasdienybės. Jasonas beveik nevartoja angliavandenių, o ne valgyti po septynių vakaro - tai taisyklės, be jokios abejonės, aktorius.

Jayon Statham visada yra puiki forma Jasonas Stathamas ir jo mylimasis Kelly Brookas Jason Statham yra profesionalus sportininkas
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 61 = 66

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: